Tapet Me Ngrohje

Tapet Me Ngrohje

AHT, zgjedhja ideale per ngrohjen e ambjenteve tuaja.

 

Nje tapet me ngrohje, risia me e re nga AHT Heating Albania.

 

Ideal per ta pasur ne kuzhine, dhome gjumi & ndenjeje, studio apo zyre. Ka ardhur koha ti zevendesoni ngroheset tradicionale, te cilat nuk jane te sigurta dhe thajne ajrin. Krijoni nje ambjent te ngrohte, komod per veten e njerezit e dashur.

 

Metali amorf I kombinuar me materialin e nenshtreses izoluese bejne te mundur qe te keni ngrohje efektive, te menjehershme dhe te kurseni ne shpenzimet e energjise elektrike.

 

Nese tapetin egzistues e adhuroni, pa problem ne mund ta shnderrojme ate ne nje ngrohes perfekt, majfton ta sillni te ne dhe do merrni mbrapsht tapetin-ngrohes.

 

Ngrohja duke imituar rrezet e diellit e ben akoma me te vecante kete produkt, ju do te ndjeni vetem qe ambjenti juaj eshte njetrajtesisht I ngrohte dhe jo zhurmat shqetesuese te ngroheseve te zakonshem.

 

Pse nje tapet me ngrohje eshte zgjedhja e duhur?

 

  • Eshte Portativ, mund ta merni kudo ku ju nevojitet ne shtepine ku jetoni, shtepine e pushimit apo zyre.
  • Eshte Elektrik, mund ta lidhni ne rrjet pa pasur nevoje per pajise shtese. Nuk do keni nevoje qe te transportoni apo siguroni lende djegese alternative.
  • Mund ta merrni me qira. Nese ambjentet qe keni zgjedhur per te zhvilluar aktivitetet tuaja si evente te ndryshme, fabrika prodhimi apo ambjente zyrash nuk kane ngrohje ne ju japim zgjidhjen e ketij problem.
  • Eshte I modifikueshem. Per cdo ndryshim qe mendoni se duhet te beni me tapetin tuaj egzistues apo te ri ne ju gjendemi prane te realizojme cdo deshire tuajen.
  • Pastrohet Lehte. Tapeti juaj mund te jete multifunksionale por menyra e pastrimit mbetet e njejte me uje te rrjedhshem.
  • Eshte I sigurt dhe ne harmoni me cdo ligj te natyres. Nuk ka rrezik per shok elektrik apo rrezatim te demshem elektromangnetik, I vetmi system I rekomanduar ngfa specialistet per cdo ambjent dhe pernjerez te cdo moshe.
  • Eshte I certifikuar .
  • Eshte I pajisur me nje garanci 15 vjecare.
  • Ju ofrojme rimbursim deri ne 10% te vleres.

 

AHT, zgjedhja ideale per ngrohjen e ambjenteve tuaja.

 

Nje tapet me ngrohje, risia me e re nga AHT Heating Albania.

 

Dhurojini vetes dhe te dashurve tuaj komoditetin e te qenurit ngrohte, pa qene te bezdisur nga zhurmat apo pluhurat qe shkoktojne ngrohesit e zkonshem.

 

I pershtashem per femije e te rritur, I certifikuar nga laboratoret me te njohur.

 

Jetoni ngrohte, te sigurt e komod.

CERTIFIKATA